Reference

 

Reference některých našich klientů

Naším prvořadým zájmem je chránit soukromí klientů a proto zde uvádíme jen několik úryvků referencí , s jejichž zveřejněním klienti souhlasili:

 

Díky vašim signálům jsem konečně ziskový. 2 roky jsem zápasil a spíše prodělával,ale po půl roce s vámi jsem získal fungující systém. Díky Petr Malina,Praha

Nemusím sledovat stále trhy,ale rychle analyzuju jen pokud dostanu signál. Mám lepší výsledky než dřív a tradingem trávím méně času. Martin Kolbe

Moc jsem tomu nevěřila,ale po pár měsících jste mě přesvědčili. První měsíc jsem trochu tápala – opravdu doporučuji jeden měsíc jen zkoušet na demu.
Jsem zvědavá,jestli to takto půjde i dál. Děkuji Iva Trojanová, Brno

Nestiham sice vsechny vase signaly,ale vysledek mam stale dobre plusovy a o to preci jde. Az budete nabizet taky signaly v nasich beznych casech,nezapomente na me. Mnoho uspechu. Michal,Sydney

Zkusila jsem sedmidenní předplatné a moc to nefungovalo. 3 měsíce jsem se pak trápila sama,až sem si na vás opět vzpomněla. Objednala jsem měsíční členství a od té doby kontinuálně prodlužuji.
Pro mě dobré,doporučuji všem. Martina Nováková.

Po mesiacoch skusania roznych zahranicnych signalov som objavil vase stranky.Najprv som sa bal,ale vyskusal ich. Som s vami uz druhym rokom.
Iba si zelam,at vydrzite . Dobra praca,dakujem. Juraj Hron, Mnichov

Nestíhám všechny signály,ale výsledky mám dobré. Opravdu když někdy nestihnu signál,tak můžu mít lepší vstup nebo výstup než vy.
Až vytvořím větší účet,budu jetě spokojenější. Martin, Strážník

Samozřejmě ,že objednávám další prodloužení předplatného. Vše funguje a velice vám děkuji. Pavel Mrázek, Karlovy Vary.

Na vase stranky sem se dostala nahdou a jsem velice rada. Pokud to bude takto dal pokracovat, uvazuju o tom,ze bych se tim do budoucna mohla zivit. Posilam krasne pozdravy ze slenecne Gran Canaria.
Marketa Vejdlova.

Dostal jsem na vás doporučení od známého (František H.). Říkal,že se nemusím moc učit a přeci to bude fungovat. Zjistil jsem,že měl naštěstí pravdu.
Neuvažujete taky o nějakém zautomatizování příkazů ? S pozdravem Jan Kalous,Poděbrady.

Choď do píče ty kokot. Moje první dva obchody s váma a stojí to za hovno. Zatím jen prodělávám. Děte do prdele.

(od tohoto autora nemáme svolení ke zveřejnění,protože se nepodepsal a zaslal email z neznámé adresy)

Tady jsou výsledky!

NAVRCHOLU.cz