Paypal

Popis

PayPal je asi nejvíce používanou elektronickou peněženkou
Můžete s ní platit třeba na Ebay a ve většině online obchodů ve světě. Od Října 2006 se dají peníze i přijímat.

K čemu je tedy PayPal dobrý?

Zjednodušeně řečeno, díky PayPalu můžete poslat peníze každému, kdo má e-mailovou adresu. Za zboží a služby na internetu tak zaplatíte rychle,levně a bezpečně.

  • Okamžité platby mezi uživateli
  • Platíte kartou,ale nikdo nezná její číslo
  • Většina zahraničních obchodníků Paypal podporuje
Jak se zaregistrovat
  • Klikněte na bannerl. Na úvodní stránce klikněte na Sign Up.
  • Vyberte Personal Account – osobní účet.
  • Select the country in which you live – Czech Republic.

a pokračujte dále

Přidání karty k účtu
Po odeslání registračního formuláře je zobrazen formulář pro přidání platební karty k PayPal účtu (karty Visa Classic, Mastercard, případně American Express). Karty musí být tzv. embossované (musí mít reliéfní písmo) a samozřejmě musí mít povoleny transakce v prostředí internetu.

Po zadání typu karty, čísla karty, datumu expirace a verifikačního kódu z druhé strany karty (poslední tři číslice) odešleme tyto údaje pomocí tlačítka „Add Card“. Následně máte u PayPal účtu registrovanou neověřenou platební kartu.
Pro ověření platnosti a pravosti vaší platební karty je vám z ní stržena částka 1,5 €, která je vám následně připsána na účet u PayPal při provedení první platby. Ověření platební karty dokončíte, až když vám poštou (nebo jinak) přijde od banky výpis transakcí platební kartou. U některých bank můžete zjistit stav blokace plateb přímo přes internetbanking (např. eBanka). Naleznete zde i platbu u PayPal ve výši 1,5 € v přepočtu na Kč. U této transakce v jejím popisu také naleznete 4-místný kód, který slouží pro dokončení její registrace u PayPal. Přihlásíte se na svůj účet u PayPal a u této platební karty zadáte tento kód a tím její aktivaci u PayPal dokončíte. Od této chvíle máte svůj účet u PayPal aktivní a můžete ho použít pro placení na internetu.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.REGISTRACEJak platit kartou > ONLINE – OKAMŽITĚ A BEZ POPLATKŮ

Základem je embosovaná karta (s plastickými výstupky),nebo karta,která umožňuje internetové platby.

Potom můžete během pár minut okamžitě zaplatit a to BEZ POPLATKŮ – ZADARMO

Po objednání příslušných služeb nebo zboží se po kliknutí platby nebo ikony Paypal přepnete na platební zabezpečený portál

Tam uvidíte formulář k vyplnění :

Dále pak potvrdíte :